Dnepr Estate
Dnepr Estate
Дніпро
Показати телефон
Рекомендувати
5
Років на сайті
2
Рієлторів
13
Оголошень
38
Рекламна
активність

Про компанію

Dnepr Estate – ваш надежный партнер! Наш профессионализм, знания и опыт стоят на защите интересов каждого клиента. Агентство Dnepr Estate предоставляет услуги в различных сферах недвижимости: купля-продажа и аренда квартир, апартаментов, домов, коттеджей, земельных участков и коммерческой недвижимости в таких городах как Днепр, Новомосковск, Каменское. С нами вы можете быстро а главное выгодно купить и продать вашу недвижимость. Мы работаем только с актуальной базой данных и предложим вам самый лучший и выгодный вариант! Важный аспект нашей работы – индивидуальный подход к каждому клиенту. Мы досконально знаем рынок недвижимости, поэтому сделаем вам только самое выгодное предложение.

Воплощайте вашу мечту с командой профессионалов Dnepr Estate!

Портфоліо реалізованих об’єктів (132)

  • здано
    Dnepr Estate
    8 000 грн/міс

    Слобожанський просп. (ім. газети Правда), 17

    2 кімнати
    47 / 28 / 7 м²
    поверх 7 з 9
    7 міс. тому
    Оренда 2-х кімнатної квартири, розташована на пр. Слобожанський 17 - розташована на 7 поверсі з 9; - площа квартири 46,8 м2; - планування: передпокій, кухня, 2 окремі кімнати, санвузол (роздільний) - побутова техніка: холодильник; - два розкладних дивани; - все необхідне в кроковій доступності, поруч зупинка транспорту, магазини, ринок, дитячий садок та школа.
  • здано
    Dnepr Estate
    13 000 грн/міс

    Змагання вул., 109

    50 / 40 / 8 м²
    1 поверх
    3 сот
    2 кімнати
    1990 рік побудови
    6 міс. тому
    Будинок площа 50 кВ.м .Двір спільний Двухконтурний котел.Будинок теплий Централізована подача води.Вивіз відходів.Великий двір фруктові дерева.Є місце для відпочинку. Є місце для стоянки автомобіля. Зручне розташування Поряд: школи магазини.В будинку є меблі посуд. Можна з дітьми
  • здано
    Dnepr Estate
    6 000 грн/міс

    Крута вул., 3

    15 / 10 / 5 м²
    1 поверх
    2 сот
    1 кімната
    1990 рік побудови
    6 міс. тому
    Сдам 1к домик(ул Крута),со своим отоплением,для одного или двоих человек.
  • здано
    Dnepr Estate
    640 $/міс

    Європейська вул. (Миронова), 5

    1 кімната
    52 / 30 / 15 м²
    поверх 9 з 26
    2020 рік побудови
    6 міс. тому
    Сдам квартиру площадью 52м2 в ЖК Дельмар, дом на Миронова. Этаж 9. Евро ремонт, вся техника и мебель, очистная станция воды. Два лифта. Есть парковка. Можно с маленькой собачкой. 640$.
  • здано
    Dnepr Estate
    7 000 грн/міс

    Надії Алексєєнко вул. (Чичеріна), 14б

    1 кімната
    21 / 15 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    2016 рік побудови
    6 міс. тому
    Квартира в новом доме по адресу ул. Н. Алексеенко (бывшая Чичерина) в 5,мин от рынка Озерка 7 000
  • здано
    Dnepr Estate
    10 000 грн/міс

    Миру просп., 59

    1 кімната
    35 / 20 / 8 м²
    поверх 6 з 10
    1999 рік побудови
    6 міс. тому
    Сдам 1-к квартиру пр-т Мира Чистая Без животных 10000
  • здано
    Dnepr Estate
    7 000 грн/міс

    Олександра Кошиця вул. (Караваєва), 17

    1 кімната
    30 / 20 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    2008 рік побудови
    6 міс. тому
    Здається 1-кімнатна квартира за адресою: вул. Караваєва, район проспекту Мазепи (Петровського). Основна інформація: • Поверх: 5-й (5-поверховий будинок). • Опалення: централізоване, встановлено нові батареї. • Вікна: металопластикові. • Гаряча вода - колонка Укомплектованість: • Кухня: мікрохвильова піч, газова плита, універсальний набір посуду (каструлі, тарілки, столові прибори, чашки, склянки). • Меблі: - Розкладний двоспальний диван. - Односпальне ліжко. • Балкон: критий. Інфраструктура: • Транспорт: До зупинки “Авіаційна” – 3 хвилини пішки. На громадському транспорті: - до авто/жд вокзалу – 15-20 хвилин. - до центру міста – 40 хвилин. - На авто до центру – 15 хвилин. • Заклади пор...
  • продано
    Dnepr Estate
    32 000 $
    479 $/м²

    Зеленогірська вул.

    67 / 47 / 12 м²
    1 поверх
    8 сот
    3 кімнати
    1973 рік побудови
    9 міс. тому
    Продаж затишного будинку у м. Дніпро на ЖМ Краснопілля, вул. Зеленогірська. - Рівна ділянка 8,46 соток (є кадастровий номер); - Будинок загальною площею 66,8 м2; - Фундамент шлакобетонний, стіни саман обкладений цеглою, перекриття дерев’яне, дах шифер; - Планування: тамбур, кухня, їдальня, 3 кімнати та санвузол; - Вікна металопластикові; - Опалення: твердопаливний котел; - Бойлер для підігріву води; - Водопостачання: централізоване; - Каналізація: септик; - Прилади обліку: газ, вода, електрика. - Є господарчі споруди, погріб, літня кухня, гараж, місце для автомобіля; - Двір із 4 сторін огороджений парканом. - В межах 5 хвилин магазинчики, школа, садок, зупинка, АТБ розташовано до 3 км. Д...
  • продано
    Dnepr Estate
    33 900 $
    667 $/м²

    Галини Мазепи вул. (Софії Ковалевської), 90

    2 кімнати
    51 / 28 / 7 м²
    поверх 5 з 9
    9 міс. тому
    У продажу 2-х кімнатна квартира загальною площею 50,8м2, висота стель 2,5 метра., 5 поверх 9 поверхового будинку. Розташована по вул. Галини Мазепи 90. Планування кімнат роздільна (Кухня, 2 кімнати, передпокій, ванна, туалет і 2 лоджії). Вікна в квартирі і на лоджії металопластикові. Квартира утеплена зовні. Прилади обліку: електрика, вода, газ. Опалення центральне. Дзвінки приймаємо у будь-який зручний для Вас час! Інфраструктура: Поруч є 2 школи, садок, АТБ, ринок. Хороша розв'язка транспорту в усі напрямки міста.
  • здано
    Dnepr Estate
    12 800 грн/міс

    Академіка Янгеля вул., 10

    2 кімнати
    46 / 35 / 9 м²
    поверх 1 з 9
    2008 рік побудови
    7 міс. тому
    Сдам 2к квартиру на первом высоком этаже. Решетки на окнах! Дом кирпичный. Квартира не угловая. Площадь 46.3. Кухня студия+ спальня. Улица. Янгеля 10 Квартира с газом. Установлены новые батареи. В квартире без преувеличения жарко! Соседей не слышно. Хороший район рядом есть абсолютно все.(рынок, Атб, Сильпо, Даффи, Аполло, школа и тд.) Необходимая мебель и техника есть.
  • здано
    Dnepr Estate
    9 000 грн/міс

    Тиверський пров. (Сериківський), 10

    2 кімнати
    37 / 20 / 7 м²
    поверх 1 з 1
    2008 рік побудови
    7 міс. тому
    Здам 2к квартиру з власним двором і місцем для автівки. Правий берег Поряд станція метро. Проспект Негояна. Зручна транспортна розвʼязка. Своє опалення (двухконтурний котел) Вода, каналізація-міська. На все лічильники. Будинок добротний стіни біля метру товщиною. Стеля 3.20м. Власний вхід.
  • продано
    Dnepr Estate
    26 500 $
    751 $/м²

    Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 4

    1 кімната
    35 / 18 / 7 м²
    поверх 3 з 9
    1982 рік побудови
    8 міс. тому
    Продам чудову 1-но кімнатну квартиру 12 Квартал вул. Квартальна 4 (Гладкова) - будинок з цегли - поверх 3/9 - площа 35,3 м² - тепла підлога в передпокої та ванній кімнаті - мідна проводка - поли в кімнаті ламінат - вікна металопластикові - не кутова Дуже гарна локація і поверх поруч з будинком АТБ, зупинка транспорту, дитячій майданчик, спортивний клуб в п'яти хвилинах ТЦ Терра, вул. Інженерна, ринок, відділення банку та аптеки. Документи перевірені та готові до угоди. З повагою ваш надійний ріелтор Аліна Шамрай.
  • здано
    Dnepr Estate
    20 000 грн/міс

    Прогресивна вул., 7

    Відеотур Сонячний
    2 кімнати
    54 / 29 / 8 м²
    поверх 3 з 10
    7 міс. тому
    Здам просторную 2-х комнатную квартиру на ж/м Солнечный, ул. Прогрессивная, 7. Первая сдача. Квартира после капитального ремонта. Новые мебель и техника. В санузле (душевая) электрический теплый пол. Балкон и лоджия с витражными окнами. Квартира двухсторонняя. Окна выходят в тихие дворы без шума и пыли от трассы. Спальня с двухспальной кроватью; во второй комнате диван НЕ раскладной. Квартира укомплектована всей необходимой мебелью и техникой для комфортного проживания. У дома есть возможность запарковать авто. До набережной и АТБ пешком около 5 минут. Квартира сдается исключительно на длительный срок. Идеально подойдет для пары или семьи. Возможно проживание с ребенком. Строго без живот...
  • здано
    Dnepr Estate
    15 000 грн/міс

    Наукова вул., 42

    3 кімнати
    65 / 45 / 8 м²
    поверх 1 з 5
    2008 рік побудови
    7 міс. тому
    Сдам 3к квартиру,Тополь (Наукова) Первый этаж Металлопластиковые окна,свое отопление(газовый котел),на окнах рештки Удобная транспортная развязка Рядом тупик маршруток,детский садик,школа,много супермаркетов